Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: typy i zapowiedź 32. kolejki
32. kolejka 1. ligi rozpocznie się już w piątek. Mistrzostwo może sobie zapewnić w niej Miedź Legnica, wystarczy że zdobędzie chociaż jeden punkt w starciu z Arką Gdynia. Ciekawe także wygląda walka o utrzymanie i baraże. Zapraszam na zapowiedź i typy na 1. ligę.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: terminarz 32. kolejki

Wszystkie mecze 32. kolejki 1. ligi

Piątek 06.05

  • 18:00 Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn
  • 20:30 Odra Opole – Korona Kielce

Sobota 07.05

  • 12:40 GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
  • 18:00 Widzew Łódź – Resovia Rzeszów
  • 20:30 GKS Katowice – GKS Jastrzębie

Niedziela 08.05

  • 12:40 Arka Gdynia – Miedź Legnica
  • 15:00 Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
  • 18:00 Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Poniedziałek 09.05

  • 18:00 Zagłębie Sosnowiec – Sandencja Nowy Sącz

1. liga: Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn (06.05, 18:00) – zapowiedź i typy

2.74

WYGRANA STOMILU

betfan

Skra Częstochowa jak na beniaminka w przekroju całego sezonu radziła sobie dosyć dobrze. Zajmuje 13. miejsce w 1. lidze i ma komfortową – sześciopunktową przewagę nad strefą spadkową. Druga połowa kampanii nie jest jednak zbyt udana. Skra dopiero przed tygodniem wygrała swój pierwszy mecz w 2022 roku. Ograła GKS Tychy. Wcześniej zremisowała z Odrą Opole i przegrała z GKSem Katowice. Stomil Olsztyn zajmuje 16. pozycję w 1. lidze i ma na koncie 30. punktów. Do Zagłębia Sosnowiec traci cztery oczka. Duma Warmii obudziła się pod koniec sezonu. W minionych trzech rywalizacjach zdobyła sześć punktów. Pokonała Podbeskidzie i GKS Tychy, ale przegrała przed tygodniem z Sandencją Nowy Sącz. Typuję zwycięstwo gości, którzy w ostatnim czasie prezentują się coraz lepiej.

1. liga: Widzew Łódź - Resovia Rzeszów (07.05, 18:00) - zapowiedź i typy

1.76

WYGRANA WIDZEWA

betfan

Widzew Łódź jest na bardzo dobrej drodze, do wywalczenia sobie bezpośredniego awansu do Ekstraklasy. Zajmuje drugie miejsce w lidze i ma dwa punkty przewagi nad Arką Gdynia. Niedawno Widzew wygrał z ŁKSem w derbach Łodzi 1:0, pokonał także Puszczę Niepołomice i GKS Jastrzębie, ale przegrał z Koroną Kielce. Resovia Rzeszów zajmuje 11. miejsce i gra już tylko o przysłowiową pietruszkę. Jest jednak niepokonana od sześciu kolejek, a przed tygodniem ograła Arkę Gdynia 4:1. Mimo to uważam, że Widzew wykorzysta atut własnego boiska i ogra Resovię.

1. liga: Arka Gdynia - Miedź Legnica (08.05, 12:40) - zapowiedź i typy

2.02

WYGRANA ARKI

betfan

Arka Gdynia walczy o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Do Widzewa Łódź traci jednak dwa punkty. Forma gospodarzy niedzielnego meczu jest bardzo dobra, choć ostatnio zdarzyła mu się wpadka, ponieważ przegrała z Resovią Rzeszów aż 1:4. Zakończyła się wówczas seria sześciu wygranych kolejek z rzędu. Oprócz tej porażki, Arka niedawno pokonała ŁKS Łódź i Koronę Kielcę. Miedź Legnica ma olbrzymią przewagę nad drugim Widzewem i wystarczy, że do końca sezonu zdobędzie punkt, aby zapewnić sobie mistrzostwo, chyba że drużyna z Łodzi nie wygra wszystkich pozostałych meczów. Goście mogą więc już powoli świętować zwycięstwo, a komplet punktów dla Arki jest na wagę złota. Stawiam więc na wygraną gospodarzy.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!