1. liga: zapowiedź i typy 22. kolejki

W piątek rozpocznie się 22. kolejka 1. ligi. Lider – Miedź Legnica jest na razie niezagrożony, bo ma aż osiem punktów przewagi nad drugim Widzewem. Bardzo zacięta jest jednak rywalizacja o baraże. Zapraszam na zapowiedź i typy na 1. ligę.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: terminarz 22. kolejki

Wszystkie mecze 22. kolejki

Piątek 04.03
18:00 Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
20:30 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Sobota 05.03
12:40 ŁKS Łódź – Korona Kielce
18:00 Resovia Rzeszów – GKS Jastrzębie
20:30 Sandencja Nowy Sącz – GKS Tychy

Niedziela 06.03
12:40 Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
15:00 Arka Gdynia – Górnik Polkowice
18:00 Chrobry Głogów – Odra Opole

Poniedziałek 07.03
18:00 Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała

1. liga: Stomil Olsztyn – Widzew Łódź (04.03, 18:00) – zapowiedź i typy

 

W pierwszym meczu 22. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn podejmować będzie Widzew Łódź. Duma Warmii zajmuje 16. pozycję i walczy o utrzymanie. Do piętnastego Zagłębia Sosnowiec traci aż pięć punktów. Stomil w pierwszym meczu po przerwie zremisował z Koroną Kielce, która aspiruje do awansu do Ekstraklasy 1:1. Podczas okresu przygotowawczego klub ten przegrał z Radunią Stężyca, Arką Gdynią i Chojniczanką.

Widzew Łódź jest wiceliderem 1. ligi. Ma osiem punktów straty do pierwszej Miedzi, a trzy oczka przewagi nad trzecią Koroną Kielce. Widzew nie popisał się w pierwszym meczu po przerwie zimowej. Przegrał bowiem przed własną publicznością z Arką Gdynia aż 2:5. Klub ten w zdecydowanie lepszej formie był na początku sezonu. Biorąc pod uwagę, że mecz będzie odbywać się w Olsztynie, to stawiam na podział punktów.

3.40

REMIS

betfan

 

1. liga: ŁKS Łódź - Korona Kielce (05.03, 12:40) - zapowiedź i typy

 

W sobotę ŁKS Łódź zagra z Koroną Kielce. Gospodarze plasują się na dziewiątej pozycji, ale do strefy barażowej tracą tylko dwa punkty. Przed tygodniem ŁKS Łódź zremisował 1:1 z przedostatnim w tabeli GKSem Jastrzębie. Korona Kielce plasuje się na trzeciej pozycji i jest jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy. Ostatnio jednak zremisował ze Stomilem Olsztyn przed własną publicznością. Stawiam na to, że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą gola. Taki typ sprawdziłby się w dwóch z trzech ostatnich bezpośrednich spotkań.

1.79

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 

1. liga: Arka Gdynia - Górnik Polkowice (06.03, 15:00) - zapowiedź i typy

 

Arka Gdynia walczy o awans do Ekstraklasy. Klub ten plasuje się na szóstej pozycji. W pierwszym meczu po przerwie zimowej zaprezentował się z rewelacyjnej strony i pokonał Widzew Łódź aż 5:2. Arka podczas okresu przygotowawczego pokonała Stomil Olsztyn, GKS Przodkowo i Chojniczankę. Niedawno jednak odpadła z Pucharu Polski, ulegając Rakowi Częstochowa. Górnik Polkowice jest czerwoną latarnią 1. ligi. Przed tygodniem drużyna ta przegrała z Chrobrym Głogów 0:2. Stawiam na wygraną Arki Gdynia z handicapem.

3.05

WYGRANA ARKI

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!